KUCHYNE

Výrobou kuchynských liniek na zákazku sa naša firma zaoberá už desiatky rokov. Za dobu nášho pôsobenia sme získali veľa praktických skúseností. Vieme ako skombinovať Vaše predstavy a požiadavky do krásneho a fungujúceho priestoru, ktorý splní očakávania najnáročnejších.

Pracujeme rýchlo a profesionálne. Dôležitá je prvá konzultácia s klientom, kde sa dozvieme o Vás čo najviac, aby sme navrhli ten najlepší priestor priamo pre Vás. Následný individuálny návrh v 3D programe je prvý krok, ktorý s Vami konzultujeme a prispôsobujeme Vášmu vkusu výber materiálov. Naším cieľom je vytvoriť pre Vás nadčasový a útulný domov, v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Požiadavky na modernú kuchyňu

Dnešné požiadavky na modernú kuchyňu vychádzajú z predstavy o interiéri s minimálnou údržbou a maximálnom využití priestoru, ktorý nám poskytuje. Používame širokú škálu dizajnov dvierok – od masívnych, dýhovaných až po dvierka rôznych farieb vo vysokom lesku. Vnútorné priestory odporúčame riešiť kvalitnými výsuvnými systémami, ktoré Vám dovolia zužitkovať úložný priestor a zároveň Vám urýchlia prípravu pokrmov. Zabudované spotrebiče nielenže šetria priestor, ale zároveň sú aj krásnym a nadčasovým doplnkom. Nebojíme sa kombinovať aj ostatné materiály ako sklo, nerez, prírodný aj umelý kameň Kerrock.

Každá kuchyňa z dielne HANULIAK je originál…

FOTOGALÉRIA

Created by www.elprins.sk. ADALUNA c.m.s. (c) 2010. All rights reserved.